4.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Ѓуриќ со Ескобар: Продолжуваме со договорите за подобрување на соработката

Ѓуриќ со Ескобар: Продолжуваме со договорите за подобрување на соработката

Амбасадорот на Србија во Вашингтон, Марко Ѓуриќ на својот Твитер профил објави дека имал срдечна средба и искрен разговор со специјалниот пратеник на САД...

Latest news

- Advertisement -spot_img