3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Ѓоковиќ го освои турнирот во Тел Авив

Ѓоковиќ го освои турнирот во Тел Авив

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ е победник на турнирот во Тел Авив. Тој во финалето го победи хрватскиот претставник Марин Чилиќ со 2:0, по сетови 6:3...

Latest news

- Advertisement -spot_img