8.3 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Што му зборуваше Путин на Гутереш на белата маса

Што му зборуваше Путин на Гутереш на белата маса?

Народната Република Доњецк и Народната Република Луганск имаат исто право као Косовo да го прогласат својот суверенитет без дозвола од централната власт, му објаснил...

Latest news

- Advertisement -spot_img