3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Шачиќ: Треба да се дефинира жалба на совест во случај на затајување на воениот рок

Шачиќ: Треба да се дефинира жалба на совест во случај на затајување на воениот рок

Жељко Сачиќ од хрватските суверенисти го коментираше отслужувањето на воениот рок во Хрватска и рече дека треба да се дефинира жалбата на совеста во...

Latest news

- Advertisement -spot_img