9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Чулев

Чулев: Кривична за Спасовски и оставка од Османи

На вчерашниот протест Оливер Спасовски и неговите партиски пулени, исклучиво раководејќи се од партиски интереси и желба за зачувување на власта по секоја цена,...

Latest news

- Advertisement -spot_img