9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Четири лица синоќа се тешко повредени од удар на гром во близина на Белата куќа во Вашингтон

Четири лица синоќа се тешко повредени од удар на гром во близина на Белата куќа во Вашингтон

Четири лица синоќа се тешко повредени од удар на гром во близина на Белата куќа во Вашингтон. Громот удри во две жени и двајца мажи...

Latest news

- Advertisement -spot_img