18.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Честитка од градоначалникот Ногачески по повод Рамазан Бајрам

Честитка од градоначалникот Ногачески по повод Рамазан Бајрам

Во мое име и од името на вработените во општинската администрација ви го честитам големиот празник Рамазан Бајрам. Посакувам во ова кризно време да...

Latest news

- Advertisement -spot_img