26.9 C
Ohrid
Thursday, August 11, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Чавушоглу доби предупредување во Приштина

Чавушоглу доби предупредување во Приштина

Министерката за надворешни работи на Косово, Доника Грвала ѝ одаде признание на Туркије за тоа што, како битна членка на НАТО, со нејзиното ефикасно...

Latest news

- Advertisement -spot_img