1.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Црногорската полиција уби напаѓач во престрелка

Црногорската полиција уби напаѓач во престрелка

Црногорската полиција во престрелка уби напаѓач кој пукаше во нејзини припадници за време на истрага за бомбашки напад на куќа на полицаец во Подгорица,...

Latest news

- Advertisement -spot_img