18.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Црна Гора повеќе не е земја без автопат: Од Подгорица до Колашин за 20 минути

Црна Гора повеќе не е земја без автопат: Од Подгорица до Колашин за 20 минути

Црна Гора со години беше единствената земја на Балканот без километар автопат. Деценискиот сон на генерациите конечно се оствари, па во среда, на 13...

Latest news

- Advertisement -spot_img