0.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Циципас: Не е лесно да се доближиш до Новак

Циципас: Не е лесно да се доближиш до Новак, Рафа, Роџер…

Грчкиот тенисер Стефанос Циципас истакнува дека е многу тешко да се пробие во ерата во која играат тројцата најдобри играчи на сите времиња Новак...

Latest news

- Advertisement -spot_img