9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Цената на гасот во Европа нагло порасна

Цената на гасот во Европа нагло порасна, трговците стравуваат за снабдување

Цената на гасот во Европа нагло порасна, трговците стравуваат за снабдување Цените на бензинот силно пораснаа во вторник на европските пазари, поттикнати од стравувањата од...

Latest news

- Advertisement -spot_img