2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

хаос

Бугарите стравуваат од политички хаос по изборите

Бугарите, кои в недела ќе одат на четвртите избори за помалку од две години, претпоставуваат дека зимава ги чека недостиг поради зголемената инфлација поради...

Општ хаос во Србија, луѓето масовно одат во менувачници!!

Пандемијата на коронавирус беше проследена со економска криза која дополнително се продлабочи поради војната во Украина. Нешто необично се случува во Србија - луѓето...

Ескалацијата на војната води до хаос на пазарите: „Ситуацијата е крајно опасна“

Евентуалното прекинување на увозот на руска нафта и гас доведе до нагло зголемување на цената на овие извори на енергија. Еден барел нафта од...

Latest news

- Advertisement -spot_img