9.1 C
Ohrid
Friday, December 9, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Фрапантно тврдење на здружение од Тетово

Фрапантно тврдење на здружение од Тетово

Членови на Здружението на инвалиди од мировните мисии на Република Северна Македонија во НАТО денеска во Тетово на прес-конференција соопштија дека во Тетово има околу 2.000...

Latest news

- Advertisement -spot_img