2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

ФОТО За само два дена неколку драматични спасувања на бродоломци во Јадранот!

За само два дена неколку драматични спасувања на бродоломци во Јадранот!

Во изминатите 48 часа, Националниот центар за координација на потрагата и спасувањето на море координираше неколку операции за пребарување и спасување во повеќе области...

Latest news

- Advertisement -spot_img