8.4 C
Ohrid
Tuesday, December 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

фекалии

(Фото) Два метри фекална канализација предизвика Еколошка бомба во Охрид, Охридска Нискоградба врши корекција на дождовната канализација

Од како Охридскај објави Видео – Еколошка катастрофа се заканува на Охридско Езеро,трската ја сокрива фекалната слика , рано утрово во 5 часот ЈП Нискоградба...

Видео – Еколошка катастрофа се заканува на Охридско Езеро,трската ја сокрива фекалната слика!!!

Охридскај обзнани -„Илјадници кубици на фекалии преку каналот Студенчишта се слеваат во Охридското Езеро, надлежните ненадлежни“,за жал оваа еколошка кататсрофа и послужи за валкан...

Илјадници кубици на фекалии преку каналот Студенчишта се слеваат во Охридското Езеро, надлежните ненадлежни?

Охрид не заслужува да го носи епиетот Туристички центар, уште повеќе да се дичи со УНЕСКО, ако се знае фактот дека во Охридското Езеро...

(ФОТО)Се распаѓа охридската болница,фекалии над глави на пациенти,директорот ја чува фотелјата, Беким Сали се сонча,резил

Се рспаѓа комплетно згадата каде се сместени тоалетите на интерното одделение во Охридската Болница.На прикажаната фотографија е чеклната пред лекарските амбуланти на непвропсихијатрија во...

(Видео) Страотна Хорор слика во охридската болница, фекалии се изливаат врз главите на пациентите?!!!

Додека ново поставениот Вд директор на Охридската болница Асен Шајн не излегува од својот кабинет , плашејќи се некој дан му ја грабне фотељата,во...

Latest news

- Advertisement -spot_img