9.6 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

„Уште една потврда за стратешкото пријателство“

„Уште една потврда за стратешкото пријателство“

Премиерот Димитар Ковачевски, со сопругата Елена Ковачевска, присуствуваше на свечениот прием за претседатели на држави и влади, организиран од претседателот на Соединетите Американски Држави,...

Latest news

- Advertisement -spot_img