8.9 C
Ohrid
Friday, December 9, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Уругвај и Јужна Кореја си ги поделија бодовите

Уругвај и Јужна Кореја си ги поделија бодовите

Уругвај и Јужна Кореја одиграа попладнево нерешено 0-0 во рамки на првото коло во групата Х на Светското првенство во Катар. Двете репрезентации во првото...

Latest news

- Advertisement -spot_img