8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Украинците објавија видео од нередот во кој живееле руските војници

Украинците објавија видео од нередот во кој живееле руските војници

Украинското Министерство за одбрана на Твитер објави видео во кое ѝ се потсмева на руската армија. Видеото, наводно, е направено во украинскиот град Изјум, кој...

Latest news

- Advertisement -spot_img