8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Украинската телевизија Хромадске објави дека нивната новинарка Викторија Рошчина исчезнала на југоистокот на земјата

Украинската телевизија Хромадске објави дека нивната новинарка Викторија Рошчина исчезнала на југоистокот на земјата

Украинската телевизија Хромадске објави дека нивната новинарка Викторија Рошчина исчезнала на југоистокот на земјата. Тие веруваат дека ја држат руските сили. Последен пат за...

Latest news

- Advertisement -spot_img