8.4 C
Ohrid
Tuesday, December 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Украина ќе добие финансиска

Украина ќе добие финансиска, а ако треба и воена помош

Претседателот на Собранието Талат Џафери на денешниот брифинг со новинарите уште еднаш ја потврди општата определба на државата да ја поддржи Украина и украинскиот...

Latest news

- Advertisement -spot_img