18.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Украина ни се заблагодари за тенковите

Украина ни се заблагодари за тенковите

Михаил Подољак, советник на украинскиот претседател, денеска на Твитер на македонски јазик се заблагодари на донацијата што Украина ја доби од Македонија. Донацијата што Македонија...

Latest news

- Advertisement -spot_img