7.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

УЕФА објави дека ќе отвори дисциплинска постапка против Фенербахче

УЕФА објави дека ќе отвори дисциплинска постапка против Фенербахчe

УЕФА објави дека ќе отвори дисциплинска постапка против Фенербахче, откако група навивачи на турскиот клуб го скандираа името на рускиот претседател Владимир Путин за...

Latest news

- Advertisement -spot_img