9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Турските фанови создадоа пеколна атмосфера во Истанбул

Турските фанови создадоа пеколна атмосфера во Истанбул

Навивачите на Фенербахче очигледно знаат како да го изнервираат противникот, а тоа го потврдија на последниот натпревар на нивната екипа, одигран под закрилата на...

Latest news

- Advertisement -spot_img