18.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

трчање

Зошто кучињата понекогаш трчаат во сон?

Кучињата многу често кога ќе одлучат да одморат, штом ќе заспијат, нозете почнуваат да им се грчат и удираат. Сопствениците мислат дека нивните миленици...

Latest news

- Advertisement -spot_img