-1.1 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Тројца мажи обвинети дека го украле текстот на песната „Хотел Калифорнија“

Тројца мажи обвинети дека го украле текстот на песната „Хотел Калифорнија“

Тројца мажи се обвинети пред судот во Њујорк за поседување на околу 100 страници украдени од пејачот Дон Хенли кои содржеле рачно напишани белешки...

Latest news

- Advertisement -spot_img