16.9 C
Ohrid
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Трогателна нота на сопругата на Оливер Драгојевиќ: „Денес е ден за песна

Трогателна нота на сопругата на Оливер Драгојевиќ: „Денес е ден за песна, а не за плачење“

На годишнината од смртта на познатиот хрватски музичар Оливер Драгојевиќ, неговата сопруга Весна објави емотивна нота на Фејсбук. Пред четири години почина еден од најголемите...

Latest news

- Advertisement -spot_img