3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Три бода за „росонерите“ на стартот од Серија А

Три бода за „росонерите“ на стартот од Серија А

Милан триумфално ја започна новата сезона во Италијанското фудбалско првенство, откако на стартот од новата сезона го совлада Удинезе со 4-2. Натпреварот имаше шокантен почеток...

Latest news

- Advertisement -spot_img