13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Трифонов е „Тројански коњ“ во неговата влада

За Петков, Трифонов е „Тројански коњ“ во неговата влада

Премиерот на Бугарија во заминување, Кирил Петков, во специјално обраќање рече дека во Бугарија нема услови за апокалипса, јави дописникот на МИА од Софија....

Latest news

- Advertisement -spot_img