More
  - Advertisement -spot_img

  TAG

  Третиот светски рекет Александар Зверев е дисквалификуван од АТП 500 турнирот во Акапулко

  Третиот светски рекет Александар Зверев е дисквалификуван од АТП 500 турнирот во Акапулко, Мексико

  Третиот светски рекет Александар Зверев е дисквалификуван од АТП 500 турнирот во Акапулко, Мексико. Организаторите го суспендираа тенисерот од турнирот во сингл поради неспортско однесување...

  Latest news

  - Advertisement -spot_img