24.9 C
Ohrid
Friday, August 19, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

тренерот се пресели кај нив

Делфини спасени од бомбардирањето на Харков, тренерот се пресели кај нив

Делфини спасени од бомбардирањето на Харков, тренерот се пресели кај нив По силното гранатирање на Харков, делфините кои живееле таму биле преместени во Одеса, додека...

Latest news

- Advertisement -spot_img