13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

трговците стравуваат за снабдување

Цената на гасот во Европа нагло порасна, трговците стравуваат за снабдување

Цената на гасот во Европа нагло порасна, трговците стравуваат за снабдување Цените на бензинот силно пораснаа во вторник на европските пазари, поттикнати од стравувањата од...

Latest news

- Advertisement -spot_img