20.9 C
Ohrid
Sunday, October 2, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Топлотен бран: 11 словенечки базени за освежување и забава

Топлотен бран: 11 словенечки базени за освежување и забава

Ако не сме на море или покрај езеро, секогаш можеме да најдеме освежување во блискиот базен. Возевме низ Словенија и најдовме 11 базени каде...

Latest news

- Advertisement -spot_img