-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Тони Цетински се присети на соработката и пријателството со Тоше Проески

Тони Цетински се присети на соработката и пријателството со Тоше Проески

Еден од најпопуларните регионални пејачи, Тони Цетински, се потсетил на покојниот музички великан Тоше Проески, кој нѐ напушти пред 14 години. Имено, Проески го загуби...

Latest news

- Advertisement -spot_img