20.9 C
Ohrid
Thursday, August 11, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Товарен брод под знамето на Емиратите потона во Персискиот залив кај брегот на Иран

Товарен брод под знамето на Емиратите потона во Персискиот залив кај брегот на Иран

Товарниот брод Ал Салми 6, под знаме на Емиратите, потона во Персискиот залив кај брегот на Иран, откако се преврте поради лошо време и...

Latest news

- Advertisement -spot_img