5.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

тоа ќе има последици низ цела Источна Европа

Јанша: Ако падне Киев, тоа ќе има последици низ цела Источна Европа

Западот мора веднаш да го запре рускиот претседател Владимир Путин, бидејќи доколку падне Киев, тоа ќе има последици за цела Источна Европа, изјави премиерот...

Latest news

- Advertisement -spot_img