-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Тешко болната Селин Дион повторно ги откажа сите концерти

Тешко болната Селин Дион повторно ги откажа сите концерти

Пејачката Селин Дион последните години минува низ многу тешки времиња, со трагедии кои ретко кој може да ги замисли. Во 2016 година, нејзиниот сопруг...

Latest news

- Advertisement -spot_img