8.4 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

судниот ден

За три дена Путин ќе испрати предупредување до Западот – ќе прелета авион на судниот ден

Претседателот Владимир Путин ќе му испрати на Западот предупредување за „судниот ден“ во понеделник за време на прославата на 77-годишнината од победата на Советскиот...

Latest news

- Advertisement -spot_img