20.9 C
Ohrid
Thursday, August 11, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Странци со две возила залутале во Мариовско

Странци со две возила залутале во Мариовско

Доцна попладнево екипи на Центарот за управување со кризи успешно реализираа акција на спасување изгубени семејства, од странство во два автомобила, коишто заедно со...

Latest news

- Advertisement -spot_img