14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Стотка за леб

Стотка за леб, ќе вивне и цената на брашното

Лебот и во екот на летото поскапе за 8 до 10 денари. Во продавниците не може да се најде леб под 50 денари. ’Ржаниот леб се продава по...

Latest news

- Advertisement -spot_img