8.3 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

стан

Стан од 7 квадрати по цена од 60.000 евра се продава во Лондон!?

Британската метропола е позната по екстремно високите цени на недвижностите, без разлика дали изнајмувате стан или планирате да купите. Во Лондон моментално има само...

Latest news

- Advertisement -spot_img