8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Средба на Стопанската комора со владините економски претставници

Средба на Стопанската комора со владините економски претставници

Претставници на Владата и на Стопанската комора денеска ќе одржат работна средба за предлог-решенијата околу состојбите со енегетската криза. Делегациите кои ќе ги предводат министерот...

Latest news

- Advertisement -spot_img