2.9 C
Ohrid
Tuesday, January 31, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Средбата со Мицкоски поминала во добар дух

Средбата со Мицкоски поминала во добар дух

ВМРО-ДПМНЕ ќе ги достави до Владата своите контакти за набавка на поевтини енергенси, за што конкретно е задолжен министерот за економија Крешник Бектеши, кој...

Latest news

- Advertisement -spot_img