9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

спречено производство на дрога вредна пет милиони евра

(Видео) Затворена фабрика за производство на канабис за медицински цели во Струга, спречено производство на дрога вредна пет милиони евра

https://www.youtube.com/watch?v=f-2W6q1z7FY&feature=emb_title На 15.07.2022 од страна на полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција- Сектор за недозволена трговија со дрога, оружје и опасни материи во координација...

Latest news

- Advertisement -spot_img