25.9 C
Ohrid
Wednesday, July 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Споен неработен викенд за сите

Споен неработен викенд за сите

Министерството за труд и социјална политика соопштува дека согласно со Законот за празниците  1 Мај 2022 година (недела), Денот на трудот, односно 2 мај...

Latest news

- Advertisement -spot_img