-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

со слаб до умерен ветер од северен правец

Сончево со мала до умерена облачност, со слаб до умерен ветер од северен правец

Времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец. Минималната температура ќе биде во интервал...

Latest news

- Advertisement -spot_img