25.9 C
Ohrid
Wednesday, July 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Со симболот на љубовта се бориме против говорот на омраза

Со симболот на љубовта се бориме против говорот на омраза

Борбата против говорот на омраза е неопходна во нашето општество, и е должност на секој граѓанин, кој како единка има исклучителна важност и значајна...

Latest news

- Advertisement -spot_img