16.9 C
Ohrid
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

со образложение дека нема услови да се одлучува за прашањата

Собранискиот спикер Талат Џафери денеска ја прекина работата на 79-та седница, со образложение дека нема услови да се одлучува за прашањата

Собранискиот спикер Талат Џафери денеска ја прекина работата на 79-та седница, со образложение дека нема услови да се одлучува за прашањата, бидејќи во салата...

Latest news

- Advertisement -spot_img