2.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

сопственост на туристичка агенција од Куманово

На патниот правец Стража-Кичево настанал пожар во автобус во движење, сопственост на туристичка агенција од Куманово, во кој се превезувале ученици и наставници,нема повредени

Вчера околу 19.20 часот во СВР Охрид, пријавено е дека на патниот правец Стража-Кичево настанал пожар во автобус во движење, сопственост на туристичка агенција...

Latest news

- Advertisement -spot_img