22.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

сон

Зошто кучињата понекогаш трчаат во сон?

Кучињата многу често кога ќе одлучат да одморат, штом ќе заспијат, нозете почнуваат да им се грчат и удираат. Сопствениците мислат дека нивните миленици...

Што се случува во телото кога носите чорапи додека спиете?

Кога станува збор за носење чорапи во кревет, мислењата се поделени. Некои не можат да заспијат ако имаат топли чорапи на нозете, а други...

Latest news

- Advertisement -spot_img